/

Wyjazdy grupowe

Nie chcesz stresować się organizacją podróży?

Cenisz sobie spokój nie tylko w trakcie, ale i przed wyjazdem?

Nie chcesz poświecać cennego czasu na miejscu na rozpoznawanie łowiska?

Nasz samochód firmowy na wyjazdy grupowe z przewodnikiem Mamy coś dla Ciebie – grupowy wyjazd wędkarski wraz z doświadczonym przewodnikiem (5-8 uczestników plus przewodnik)! Wycieczki są kompleksowo zorganizowane, uczestnicy nie muszą się o nic martwić, wszystkie trudy związane z organizacją wyjazdu są na naszej głowie. Podróż lądowa odbywa się busem Opel Vivaro Long. Przy większej liczbie uczestników bagaże znajdują się w pakownej przyczepie.

Grupowe, zorganizowane wyjazdy tego typu są idealnym rozwiązaniem zarówno dla wędkarskich singli, jak i dla grup przyjaciół, bez konieczności podróżowania kilkoma samochodami, dzięki czemu obniżają się koszty wycieczki. Ponadto, takie wyprawy służą integracji i dają szansę poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy. Oczywiście ogromną zaletą naszej propozycji jest doświadczony przewodnik wędkarski, który doskonale zna jezioro i wskaże uczestnikom sprawdzone miejscówki dające największą szanse na złowienie naprawdę Grubych Ryb.

Wyjazd do Szwecji nad jezioro Boren i Rusken

Oferujemy wyjazdy z wygodną, nocną przeprawą promową. Wyjazdy planujemy koło południa z Warszawy, zbiórka na parkingu Wybrzeże Gdyńskie 2. Możliwe zakupy w pobliskim, dobrze zaopatrzonym sklepie wędkarskim przed samym wyjazdem. Po dotarciu do Gdyni, uczestników czeka podróż nocna promem do Karlskrone (powrót do Gdyni z Karlskrone również w nocy). Na promie nasi Klienci korzystają z kabin o wysokim, europejskim standardzie. Dotarcie nad jezioro Boren planowane jest następnego dnia wczesnym popołudniem, nad jezioro Rusken koło godziny 11. Po zakwaterowaniu, przekazaniu kluczowych informacji o łowisku i uzbrojeniu wędzisk uczestnicy są już gotowi na wędkarski relaks w otoczeniu niezwykłej przyrody.

Zapewniamy:

  • przewodnika znającego łowisko, będącego na miejscu z grupą
  • przejazd w obie strony z przeprawą promową
  • zakwaterowanie w dobrze wyposażonym domu blisko jeziora
  • łódź crescent flexi 4,7m z silnikiem 15KM na maksymalnie 3 osoby (Boren) lub łódź crescent 410 4,1m z silnikiem 5KM na 2 osoby (Rusken)
  • pozwolenie wędkarskie na 7 dni
  • ubezpieczenie KL i NNW (obejmujące uprawianie sportów motorowodnych)

Newsletter

prześlemy Ci najnowsze informacje
o naszej ofercie

Terminarz Wyjazdy Grupowe

jeziora w okolicy Ruovesi, Finlandia

» sprzedane

Jezioro Rusken i inne, Szwecja

» zapytaj o terminy(3-10 dni)

Jezioro Boren, Szwecja

» SPRZEDANE (7 dni)

rzeka Ebro i jeziora, Hiszpania

» 13 - 20 grudzień (samolot WAW) (7 dni)

» 7 - 14 styczeń (samolot WAW) (7 dni)


copyright © 2013