/

Wyjazdy grupowe

Od sezonu 2013 oferujemy wyprawy grupowe do Norwegii na wyspę Mageroya, szczegóły »

Nie chcesz stresować się organizacją podróży?

Cenisz sobie spokój nie tylko w trakcie, ale i przed wyjazdem?

Nie chcesz poświecać cennego czasu na miejscu na rozpoznawanie łowiska?

Nasz samochód firmowy na wyjazdy grupowe z przewodnikiem Mamy coś dla Ciebie – grupowy wyjazd wędkarski wraz z doświadczonym przewodnikiem (6-8 uczestników plus przewodnik)! Wycieczki kompleksowo zorganizowane; uczestnicy nie muszą się o nic martwić, wszystkie trudy związane z organizacją wyjazdu są na naszej głowie. Podróż lądowa odbywa się luksusowym busem marki VW Caravell Long. Dla wygody naszych Klientów bagaże znajdują się w pakownej przyczepie, a w razie konieczności istnieje możliwość zamontowania bagażnika dachowego o odpowiednich rozmiarach.

Grupowe, zorganizowane wyjazdy tego typu są idealnym rozwiązaniem zarówno dla wędkarskich singli, jak i dla grup przyjaciół, bez konieczności podróżowania kilkoma samochodami, dzięki czemu obniżają się koszty wycieczki. Ponadto, takie wyprawy służą integracji i dają szansę poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy. Oczywiście ogromną zaletą naszej propozycji jest doświadczony przewodnik wędkarski, który doskonale zna jezioro i wskaże uczestnikom sprawdzone miejscówki dające największą szanse na złapanie naprawdę Grubych Ryb.

Wyjazd do Szwecji nad jezioro Boren i Rusken

W wariancie z nocną przeprawą promową wyjazdy planujemy koło południa z Warszawy, zbiórka na parkingu Wybrzeże Gdyńskie 2. Możliwe zakupy w pobliskim, świetnie wyposażonym sklepie wędkarskim przed samym wyjazdem - dla naszych klientów 10% zniżki! Po dotarciu do Gdyni, uczestników czeka podróż nocna promem do Karlskrone (powrót do Gdyni z Karlskrone również w nocy). Na promie nasi Klienci korzystają z kabin o wysokim, europejskim standardzie. Dotarcie nad jezioro Boren planowane jest następnego dnia wczesnym popołudniem, nad jezioro Rusken koło godziny 11. Po zakwaterowaniu, przekazaniu kluczowych informacji o łowisku i uzbrojeniu wędzisk uczestnicy są już gotowi na wędkarski relaks w otoczeniu niezwykłej przyrody.

W wariancie z dzienną przeprawą promową wyjazdy planujemy koło 1 w nocy z Warszawy, zbiórka na parkingu Wybrzeże Gdyńskie 2. Po dotarciu do Gdyni, uczestników czeka podróż dzienna promem do Karlskrone (powrót do Gdyni z Karlskrone również w dzień). Dotarcie nad jezioro Boren planowane jest następnego dnia w nocy, nad jezioro Rusken dojeżdzamy koło godziny 22.

Zapewniamy:

  • przewodnika znającego łowisko, będącego na miejscu z grupą
  • przejazd w obie strony z przeprawą promową
  • zakwaterowanie w dobrze wyposażonym domu blisko do jeziora
  • łódź crescent flexi 4,7m z silnikiem 15KM na maksymalnie 3 osoby (Boren) lub łódź crescent 410 4,1m z silnikiem 5KM na 2 osoby (Rusken)
  • pozwolenie wędkarskie na 7/8 dni
  • ubezpieczenie KL i NNW (obejmujące uprawianie sportów motorowodnych)

Od sezonu 2013 oferujemy także wyprawy grupowe do Norwegii na wyspę Mageroya, szczegóły »

Newsletter

prześlemy Ci najnowsze informacje
o naszej ofercie
copyright © 2013